promocje dnia 10 grudnia (1)
0 komentarzy

Promocje dnia – PS5 w polskich sklepach, God of War na PC taniej oraz stacja dokująca do DualSense

Dziś wybraliśmy parę ofert dla entuzjastów PS5 – zestawienie konsol oraz stację dokującą do DualSense. Do tego gratka dla chętnych na God of War na PC.

Wszystkie prezentowane poniżej oferty ważne są w chwili publikacji tego artykułu.

PS5 w polskich sklepach

Najnowsze zestawienie PS5 jest wyjątkowo obfite. Mamy tutaj do wyboru szereg różnych zestawów – z grami, akcesoriami, dodatkowymi padami bądź subskrypcjami. Do wyboru – do koloru!

God of War na PC taniej

W sklepie CDKeys znajdziemy pre-order nadchodzącego portu legendy z PS4 na PC. Kratos już 14 stycznia zawita na naszych domowych maszynach, więc czym prędzej warto zainteresować się tą okazją.

Venom VS5001, czyli stacja dokująca do DualSense

W RTV Euro AGD znajdziemy stację dokującą do DualSense w nieco niższej cenie. Zmieścimy na niej na raz dwa pady, tak więc powinno być idealnie dla par bądź entuzjastów „kanapowych” gier kooperacyjnych.

To nie wszystko, oprócz tego znaleźliśmy m.in. promocje na laptopy, monitory gamingowe oraz zestaw akcesoriów w niższej cenie:

Polecamy również regularnie zaglądać do naszego działu z promocjami!

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się