Promocje dnia – laptopy gamingowe z kartami RTX30xx, tańsze doładowanie do PS Store oraz PS5 w zestawach

Promocje dnia – laptopy gamingowe z kartami RTX30xx, tańsze doładowanie do PS Store oraz PS5 w zestawach
PC PS4 PS5

Znaleźliśmy dla Was kolejne najciekawsze promocje dnia. Dziś postawiliśmy na PlayStation – taniej kupicie doładowanie do PS Store, jak i konsolę PS5. Do tego szereg ciekawych laptopów gamingowych.

Najciekawsze oferty dnia powracają – tym razem z czymś dla fanów laptopów oraz posiadaczy (lub przyszłych posiadaczy) konsoli od Sony.

Laptopy gamingowe z kartami RTX30xx

Dziś RTV Euro AGD przygotowało dla nas dzień laptopa. Z tej okazji możemy znaleźć parę ciekawych modeli gamingowych z mocarnymi kartami RTX30xx na pokładzie. Schodzą jednak niezwykle wręcz szybko!

Doładowanie do PS Store taniej

Powracamy z uwielbianą przez wielu promocją na tańsze doładowanie do PS Store. Za kod warty 100 zł (i tyleż dodający do naszeg konta PlayStation) zapłacimy 85 zł. To świetna okazja, zwłaszcza że w PS Store rozpoczęła się promocje na ciekawe „indyki”.

PS5 w zestawach w polskich sklepach

Nie da się ukryć, że PS5 wciąż sprzedaje się znakomicie i Sony może wyłącznie się cieszyć. Tak samo jednak niekoniecznie mogą poczuć się gracze, którzy wciąż mają problem ze znalezieniem dobrych oferty na konsolę. Dziś mamy dla Was dwa ciekawe zestawy.

To, rzecz jasna, nie wszystko. Mamy jeszcze inne ciekawe promocje, m.in. kolejne promocje na laptopy, darmowego Splinter Cell na PC czy Xbox Series X:

Zapraszamy również do naszego działu „Promocje” po codzienne, nowe oferty!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie