Promocja na PS Plus i gry w PS Store. Oto mój sposób, by płacić mniej za wszystko

rabat ps plus ps store eneba
Newsy PS4 PS5

PS Plus taniej nawet o ponad 80 zł, każda gra na PS5 i PlayStation 4 z dużym rabatem. Żyć nie umierać. A sposób na to jest tak banalny, że warto go znać.

Promocja na abonament PS Plus nieczęsto się zdarza, lecz zaraz się przekonasz, że możesz mieć rabat w każdym momencie. I to bezpośrednio kupując subskrypcję w PS Store. Tak samo z grami na PS5 i PS4 oraz dodatkami. Słowem, wszystko można kupować taniej w oficjalnym sklepie PlayStation. A jakim cudem? To nie cud, tylko oszczędzanie. Przecież za wszystko płacisz funduszami z portfela w PS Store, a ten możesz uzupełnić złotówkami korzystając z tanich doładowań. Polecamy te sprawdzone, ze sklepu Instant Gaming.

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Ile możesz zyskać na PS Plus Essential, Extra i Premium?

Czym droższy produkt, tym możesz oszczędzić więcej kasy. Poniżej konkrety na przykładach abonamentów na 12 miesięcy:

Tak samo zrobisz sobie promocję na gry w PS Store

Tanie karty doładowujące konto to również dobry sposób na każdą grę i dodatek, jaki znajdziesz w PlayStation Store. Nie musisz wcale kupować karty o wartości 100PLN czy 200PLN. Jeśli nawet masz na oku jakiś tytuł warty 50 zł czy nawet 15 zł, na nim też możesz zrobić deal. Instant Gaming posiada w swojej ofercie również karty o mniejszych nominałach. Zerknij sam:

Warto zatem nie przepłacać i zawsze pamiętać, że za wszystko da się płacić mniej.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie