Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Promocja na abonament PS Plus, tuż przed podwyżką cen

Oto szczegóły od Sony.

Przypominamy, że od 31 sierpnia tego roku (dokładnie od godziny 2:01 czasu polskiego) cena PS Plus zostanie podniesiona. O ile? Wszystko przypominamy na końcu tej wiadomości.

Tuż przed wprowadzeniem nowego cennika na abonament PlayStation Plus, Sony zachęca do wykupienia usługi w specjalnej promocji. Można z niej korzystać do 29 sierpnia.

Co zyskujemy? W ramach promocji dostaniemy 15 miesięcy PS+ w cenie 12 miesięcy, licząc jeszcze po aktualnych cenach, czyli tych bez podwyżki. Płacimy zatem 195 zł. Promocja ma już swoją kartę w PS Store, zerknijcie sami.

Jeśli macie aktywny abonament PS Plus np. do kwietnia 2018 roku, to korzystając z promocji wydłużycie go do sierpnia 2019 roku, czyli członkostwo wydłuży się o dodatkowe miesiące. Potwierdza to polski oddział PlayStation poprzez oficjalny kanał w serwisie Facebook.

Sony podnosi cenę PlayStation Plus. Nawet o 45 zł

Podwyżki PS Plus zaczną obowiązywać od 31 sierpnia tego roku. Ceny idą mocno w górę. Za roczną subskrypcję będzie trzeba zapłacić nie 195 zł, a 240 zł! Poniżej przedstawiamy szczegóły podwyżki.

– rocznie — cena zmieni się z 195 zł na 240 zł rocznie.
– kwartalnie — cena zmieni się z 78 zł na 100 zł kwartalnie.
– miesięcznie — cena zmieni się z 27 zł na 33 zł miesięcznie.

Jeśli chcecie wykupić abonament PlayStation Plus w starej cenie, powinniście się śpieszyć. Został niecały miesiąc do podwyżki.

Sony zaznacza, że jeśli nie chcecie płacić wyższej ceny, a macie wykonane zlecenie stałe na odnowienie po terminie podwyżki, powinniście anulować subskrypcję, bo w przeciwnym razie, kolejna opłata będzie zgodna z nowym cennikiem.

Mamy jednak nadzieję, że wraz ze wzrostem ceny, uda się Sony utrzymać dobrą ofertę gier w ramach abonamentu. Przypomnijmy, że w lipcu gracze otrzymali między innymi Until Dawn, a w sierpniu do oferty trafiło Just Cause 3.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się