Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Projektanci bossów do Metroid Prime 4 poszukiwani

Metroid Prime 4 wciąż powstaje i najwyraźniej ma się dobrze. Pomimo wcześniejszych problemów, gra rozwija się zgodnie z planem.

Najnowsza gra osadzona w uniwersum Metroid ma za sobą dość problematyczną przeszłość. Produkcja powstaje od trzech lat, jednak rok temu Nintendo podjęło trudną decyzję o jej skasowaniu i rozpoczęciu tworzenia na nowo.

Informacja zaniepokoiła fanów, ale ostatecznie spotkała się z ciepłym przyjęciem. Projekt został przekazany Retro Studios, które pracowało wcześniej nad ciepło przyjętymi, starszymi odsłonami Metroid Prime, więc „czwórka” też trafiła ostatecznie w ich ręce.

Retro ogłosili rekrutację na nowych członków zespołu. Poszukiwani są projektanci bossów i sztucznej inteligencji. Pokazuje to, że gra jest jeszcze w dość wczesnej fazie rozwoju, co może rozczarować zniecierpliwionych fanów marki.

Ekskluzywna strzelanka na Switcha to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na hybrydowy sprzęt Nintendo. Konsola zyskała teraz drugie życie i jest jednym z najlepiej sprzedających się sprzętów do grania w historii branży.

Switch stale wzbogaca się o nowe tytuły ekskluzywne, jednak w repertuarze Big N brakuje właśnie strzelanek z perspektywy pierwszej osoby. Metroid Prime 4 zdaje się idealnie wypełniać tą lukę, więc nic dziwnego, że gracze zaczynają się już niecierpliwić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się