Project CARS 2 – zapraszamy na gorące screeny z nowych wyścigów

Zachęceni, by stanąć na linii startu?

W sieci wylądowało kilkanaście screenów z Project CARS 2, czyli kolejnej odsłony bardzo dobrze przyjętych wyścigów z 2015 roku.


Slightly Mad Studios obiecuje w kontynuacji 50 unikatowych lokacji i ponad 200 tras. Będzie śnieg, żwir i błoto, a na każdej trasie dynamiczny system zmiany pogody oraz cykl dnia i nocy. Weźmiemy udział w 8 różnych dyscyplinach, siadając za kierownicą ponad 200 samochodów w przeszło 40 klasach. Będą auta koncepcyjne oraz „zabronione”.

Szykuje się zatem naprawdę wielka produkcja. Czekacie?

Premiera Project CARS 2 we wrześniu?

Gracze już nie mogą się doczekać drugiej odsłony popularnej gry wyścigowej Project CARS. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że produkcja miałaby trafić do sprzedaży w tym roku. Natomiast po wypowiedzi szefa studia na horyzoncie klaruje się bardziej dokładna data.

Otóż na oficjalnym forum Slightly Mad Studios prezes studia Ian Bell podał, że prognozuje pojawienie się gry we wrześniu 2017 roku. Na tę chwilę tak wyglądają postępy nad pracami, że jest to najbardziej realny termin. Oczywiście wszystko w tym czasie może się wydarzyć, ale nie ukrywamy, że taka data nam pasuje.

Project CARS 2 tak jak pierwsza odsłona ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Liczymy na to, że druga część będzie przynajmniej tak dobra jak pierwowzór.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

58 Shares
Share58
+1
Tweet