Project 8 od twórców Frostpunk może trafić na PS5 i Xbox Scarlett

Project 8 od twórców Frostpunk może trafić na PS5 i Xbox Scarlett
Newsy PC PS4 PS5 XOne

11 Bit Studios pracuje nad kolejną grą i stawia sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. Project 8 może zawitać nie tylko na obecnych konsolach, lecz również na PS5 i Xbox Scarlett.

Twórcy Frostpunk ujawnili, że kolejna gra, nad obecnie pracuje 11 Bit Studios – o nazwie kodowej Project 8 – ma duże szanse zawitać na PS5 i Xbox Scarlett. Nie będą to jednak główne platformy, na których pojawi się produkcja, ponieważ wciąż najbardziej liczą się PC oraz obecne konsole.

Project 8 to jedna wielka tajemnica, lecz Paweł Miechowski z 11 Bit Studios zdradził, że „bardzo prawdopodobne”, iż gra zostanie wydana na next-genach.

Nasza kolejna wielka produkcja jest nadal tajemnicą i mogę powiedzieć jedynie, że nazwaliśmy ją tymczasowo Projekt 8, ponieważ to nasza ósma gra. I tak, dążymy do wydania jej na PC oraz konsolach i najprawdopodobniej tytuł trafi również na konsole nowej generacji. Google Stadia to inna para butów i zobaczymy, dokąd to zmierza. Trzymamy rękę na pulsie – powiedział Paweł Miechowski podczas wywiadu z SegmentNext.

Deweloper dodał również: W następnej grze chcemy podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, nie tylko pod względem jakości, ale także pod względem zdolności projektu do bycia czymś więcej niż grą.

Brzmi intrygująco, zatem czekamy na konkrety.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie