Professor Layton and the Azran Legacy [3DS]. „Żywa mumia” istnieje?

0 komentarzy

Tym razem wybierzemy się do mroźnej krainy, w której ponoć grasuje żywa mumia. Na fanów łamigłówek czeka ponad 500 zagadek. Oto niektóre z nich.

W szóstej odsłonie serii – niestety, już ostatniej – nasz dzielny profesor otrzymuje list od pewnego archeologa, który twierdzi, że odkrył żywą mumię. Po przybyciu do pokrytej śniegiem krainy bohaterowie odnajdują uwięzioną w lodzie dziewczynkę o imieniu Aria. Okazuje się, że cierpi ona na amnezję. Wiemy jednak, że należy do pradawnej rasy, znanej jako Azran. Rozpoczyna się wielka przygoda, podczas której musimy odkryć prawdę na temat zaginionej cywilizacji oraz… pozostawionych przez nią skarbów.

Profesor Layton and the Azran Legacy, to tytuł dedykowany wyłącznie konsoli Nintendo 3DS. Odpowiedzialne za grę japońskie studio Level 5 zdradziło, że w głównej przygodzie czeka nas 150 zagadek. Jeśli nie będziemy mieli dosyć główkowania, mamy możliwość pobrania – zupełnie za darmo – dodatkowych 385 puzzli. Będą one udostępniane stopniowo – po jednej dziennie od daty premiery gry. Ta miała miejsce zaledwie kilka dni temu, 8 listopada.

Dosyć pisania, czas na oglądanie. W sieci pojawił się gameplay, prezentujący pierwsze 46 minut gry. Możemy zapoznać się z fabułą i zobaczyć pierwsze zagadki.

[youtube link=”http://www.youtube.com/watch?v=NjAd7hp4OaY” width=”590″ height=”315″]

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się