Prodeus na nowym gameplay’u. Gratka dla fanów DOOM

Prodeus zapowiada się na dynamiczną i krwawą zabawę w starym stylu. Zerknijcie na 12 minut rozgrywki.

Prodeus prezentuje się naprawdę niesamowicie, a tytuł ma dużą szansę, by osiągnąć zakładany przez twórców próg wsparcia na Kickstarterze. By zachęcić kolejnych graczy do wpłat, wydano nowy gameplay, który wrzucamy poniżej.

Nad Prodeus pracuje dwóch doświadczonych deweloperów, którzy siedzą w branży gier od ponad 10 lat i uczestniczyli w wielu projektach, w tym w serii Call of Duty, BioShock Infinite, DOOM 2016, Uncharted: The Nathan Drake Collection i wielu innych. Nie robią shootera we dwójkę i jak zaznaczają, korzystają również z pomocy utalentowanych artystów i projektantów, aby walczyć ogromnym obciążeniem pracą. Prodeus – choć na wzór retro – ma ambicje, by stawić czoła produkcjom AAA.

Deweloperzy obiecują wysokiej jakości estetykę retro 3D, skupienie się na najlepszych efektach wizualnych, niesamowity system rozczłonkowywania, nieskończoną się krew, szybkie tempo akcji, piekielne zniszczenie, dynamiczną ścieżkę dźwiękową, mnóstwo broni oraz tajemnic do odkrycia.

Ponadto będziemy mogli przełączać się pomiędzy modelami 2D oraz 3D, jeśli chodzi o przeciwników. Skorzystamy też z suwaka FOV, różnych konfiguracji HUD oraz edytora poziomów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.