0 komentarzy

Promocje dnia – tani zestaw DualSense plus stacja ładująca, niebieski pad do XSX oraz przegląd ofert PlayStation 5

Dzisiaj bardzo, ale to bardzo kontrolerowo. Przede wszystkim tańszy zestaw DualSense ze stacją ładującą i niebieski pad do XSX, a także przegląd ofert PlayStation 5 (ciekawostka: tam też są kontrolery).

Nasz dział Promocje proponuje kolejne super okazje. Wszystkie znajdziecie poniżej, a my zwracamy szczególną uwagę na trzy z nich.

Pakiecik pada PS5 i stacji ładującej w niezłej cenie

Co powiecie na połączenie kontroler PS5 ze stacją ładującą? Chyba dobry deal. Jeśli potrzebujecie pada i ładowarki, to sprawdźcie link poniżej. Dostępny jest tylko biały kontroler.

Niebieściutki kontroler do XSX

Macie ochotę na inny kolor pada do Xbox Series niż klasyczny? Proszę bardzo. Teraz dostępna jest niebieska kolorystyka w przystępnej cenie. Pozycja obowiązkowa dla fanów błękitu!

PlayStation 5 jest dostępne w kilkunastu sklepach

Tak jak w śródtytule, możecie kupić PlayStation 5 w wielu sklepach w Polsce. Zalecamy się spieszyć, bo urządzenia wciąż szybko znikają z półek sklepowych. Pełna lista znajduje się w linku poniżej.

Wszystkie promocje – akcesoria gamingowe, gry, PS5, laptopy i więcej:

Dajcie znać, co kupiliście!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się