Prison Architect za darmo na GOG.com, rusza Zimowa Wyprzedaż

Prison Architect za darmo na GOG.com, rusza Zimowa Wyprzedaż
Gry za darmo Newsy PC Promocje

Na GOG-u rozpoczęła się właśnie Zimowa Wyprzedaż, w ramach której produkcje na PC są dostępne z rabatami do 90 procent. Chcąc zachęcić graczy do zakupów, platforma rozdaje Prison Architect.

GOG.com otwiera Winter Sale rozkosznym gratisem, jakim jest strategia o zarządzaniu więzieniem. Na zgarnięcie nietuzinkowej produkcji mamy niewiele czasu – jest ona dostępna za darmo do 19 grudnia do godziny 15:00. Aby zdobyć Prison Architect, klikamy w ten link i szukamy zielonego przycisku.

W grze tworzymy od podstaw wymarzone więzienie: projektujemy pomieszczenia, zatrudniamy pracowników i dbamy, by krnąbrni lokatorzy zaspokajali potrzeby. Nieodpowiednie zarządzanie placówką może skutkować zamieszkami.

Przy okazji warto powiedzieć o promocjach, jakie znajdziemy na GOG-u podczas Winter Sale. Wyprzedaż będzie trwała od dzisiaj do 4 stycznia 2021. W tym czasie na polskiej platformie możemy kupić 3300 tytułów w niższych cenach. Przykładami są Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition za 65 złotych, Disco Elysium za 85 złotych czy Wiedźmin 3 w cenie 25 złotych. Pełną listę przecenionych gier znajdziecie pod tym adresem.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie