Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier na wrzesień 2018. FIFA 19, Spider Man nowy Tomb Raider i więcej

Life is Strange 2

Deweloperzy odpowiedzialni za grę ujawnili, że podczas rozgrywki będziemy śledzić losy dwójki młodych chłopaków (Sean – 16 lat; Daniel – 9 lat). Fabuła Life is Strange 2 nadal jest owiana tajemnicą i dowiedzieliśmy się póki co, że nasi bohaterowie są zmuszeni uciec z domu po tragicznym wypadku w Seattle. W obawie przed policją Sean i Daniel udają się do Meksyku, próbując ukryć tajemniczą nadprzyrodzoną moc.

O jaką moc chodzi? Tego jeszcze nie wiemy, lecz jak tłumaczy Dontnod, opiekujący się młodszym bratem Sean (to nim konkretnie zagramy) zaczyna zdawać sobie sprawę, że jego decyzje będą miały wpływ na ich życie już na zawsze…

Life is Strange 2 będzie się składać z 5 epizodów, z czego pierwszy dostaniemy w przyszłym miesiącu. Data premiery wprowadzającego odcinka została zaplanowana na 27 września 2018 roku. Gra jest szykowana z myślą o komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 27 września
  • Producent: Dontnod Entertainment
  • Wydawca: Square-Enix / Eidos

Na piątej stronie powrót starej wyścigowej serii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%