Premiery gier na kwiecień 2019. Wybieramy 15 najciekawszych tytułów

Fade to Silence

Fade to Silence od studia Black Forest Games w końcu opuszcza wczesny dostęp. Tytuł zadebiutuje w ostatecznej wersji 30 kwietnia nie tylko na komputerach PC, lecz również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Tak przedstawiono grę na platformie Steam: Fade to Silence to gra survivalowa dla jednego lub dwóch graczy rozgrywająca się w postapokaliptycznym, ogarniętym wieczną zimą świecie. Wszystko wokół pokrywa śnieg i lód. Natura uległa spaczeniu. Mroźne pustkowia przemierzają wyjęte z najgorszych koszmarów stwory.

W Fade to Silence wcielasz się w Asha, urodzonego przywódcę, dręczonego jednak przez koszmary. Stawiasz czoła post-apokaliptycznemu, zamarzniętemu pustkowiu, aby zebrać wszystko, co niezbędne do zbudowania bezpiecznego, gwarantującego przetrwanie schronienia. Wobec kurczących się w szybkim tempie zasobów wykonanie nawet najprostszych zadań, takich jak ulepszanie narzędzi czy wyszukiwanie materiałów, wymaga ryzykownych wypraw poza obóz. Aby zdobyć potrzebne przedmioty, musisz przemierzyć rozległe tereny, gdzie czekają na ciebie potwory nie z tego świata, a także dużo groźniejszy wróg: bezlitosna zima. Niskie temperatury nieustannie dają się we znaki. Lecz to nie mróz jest najgorszym, co może ci się przytrafić. Strzeż się szczególnie zamieci – będziesz potrzebować wszystkich swoich umiejętności, ogromnej dozy determinacji i całego szczęścia, jakim dysponujesz, by wyjść z niej cało.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 30 kwietnia
  • Producent: Black Forest Games
  • Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Na dziesiątej stronie czas porządnie się przestraszyć.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: