Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości i nowy rozdział dla wielkiej gry Sony

premiery gier marzec
Premiery gier Premiery tygodnia

W tym roku wiosna pachnie genialnymi nowościami. Premiery gier na marzec 2023 to szalona karuzela gier akcji, RPG i survival-horroru.

Niespodzianki, hity i gry zagadkowe… Pakiet wręcz idealny dla graczy kolekcjonujących wyjątkowe i niesztampowe produkcje. Jednym z mecenasów dobrej zabawy jest w tym tygodniu Sony, więc spodziewajcie się jakości AAA.

Najlepsze premiery gier marzec 2023 – przegląd tygodnia


Crime Boss: Rockay City

Platformy: PC
Data premiery: 28 marca 2023
Producent: Ingame Studios
Wydawca: 505 Games

Nawet po obejrzeniu kilku zwiastunów wciąż zastanawiam się co wyrośnie z Crime Boss: Rockay City. Teoretycznie twórcy celują w rozgrywkę wzorowaną na PayDay, czyli napady i rabunki w trybie kooperacji. Dużo strzelania, zakradania się, otwierania zamków, misje typu wejdź, zabierz i uciekaj. Niemniej gangsterski klimat utrzymano w stylu GTA Vice City bądź oldschoolowych filmów z lat 90, przez co ma być więcej fabuły wplecionej w wykonywane zadania. Swoją drogą filmowość uderzy z podwójną siłą, bowiem obsada składa się z dawnych gwiazd kina akcji – na pokładzie Danny Glover, Chuck Norris, Michael Madsen.


MLB: The Show 23

Platformy: PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 28 marca 2023
Producent: San Diego Studio
Wydawca: Sony Interactive Entertainment

Wyciągajcie aparaty, róbcie screeny, bo Sony wydaje grę na Xboxa! Ale nie żeby to był jakiś wielki projekt i uniwersalny temat. MLB: The Show 23 to gra sportowa, która zainteresuje raczej wąską grupę odbiorców. Mianowicie szykowana jest dla fanów bejsbollu. Rozgrywka opiera się na licencji obejmującej ligę amerykańską i uwzględnia prawdziwych sportowców, drużyny i stadiony. W nowej odsłonie ponownie możemy kontrolować zawodników i wpływać na wynik meczu, a ponadto zarządzać zespołem w celu rozwoju gwiazd i dbania o aspekty biznesowe.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie