Premiery gier obecnego tygodnia. 5 fantastycznych nowości na PC i konsole

premiery gier luty
Premiery gier Premiery tygodnia

Powoli możecie rozgrzewać maszyny na nowości z górnej półki. Dla fanów strzelanek, gier akcji i soulslike mamy premiery gier na luty 2023.

Każda premiera gry to 100% szans na to, że wsiąknięcie w nową historię lub rywalizację z graczami z całego świata. Mogę mylić się w wielu kwestiach, lecz w kontekście tego co nadchodzi, istnieje duże prawdopodobieństwo, że coś Wam się spodoba i oderwiecie się wreszcie od Dziedzictwa Hogwartu lub pirackiej wersji Atomic Heart. Oto moje propozycje na granie!

Najlepsze premiery gier luty 2023 – przegląd tygodnia


Destiny 2: Upadek Światła

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 28 lutego 2023
Producent: Bungie
Wydawca: Bungie

https://www.youtube.com/watch?v=ePtstuCpjJk&ab_channel=Destiny2

Część osób ogrywających darmowe Destiny 2 na widok nadchodzącego rozszerzenia może spuścić nos na kwintę. Nie dlatego, że będzie mało dodatkowej zawartości. Nic z tych rzeczy… Za moment czeka nas nowy rozdział kampanii fabularnej, wraz z interesującą lokacją, postaciami. Oprócz tego zostaną odblokowane kolejne podklasy dla Tytana, Czarownika i Łowcy, a także podczas rozgrywki napotkamy cała masę unikalnych przedmiotów, broni i pancerzy. Nie powinniśmy więc narzekać na ilość nowości oferowanych w sieciowym FPS-ie. Ale niektórym będzie smutno, bo za dodatek trzeba zapłacić.


Scars Above

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 28 lutego 2023
Producent: Mad Head Games
Wydawca: Prime Matter

ZAMÓW – Scars Above na PS5

ZAMÓW – Scars Above na XSX/XONE

Twórcom Scars Above bezwzględnie musiała przypaść do gustu gra akcji o nazwie Returnal. Mają wiele wspólnych cech, począwszy od podstaw gatunku Sci-Fi, wykorzystania motywu walki z kosmicznymi potworami przy pomocy broni palnej, a skończywszy na znajomym elemencie fabularnym. Otóż nasza bohaterka w tajemniczych okolicznościach trafia na niebezpieczną planetę i tamże jedyną szansą na przetrwanie jest eliminowanie najróżniejszych bestii. Od czasu do czasu będziemy musieli zmierzyć się z zagadkami środowiskowymi, które są wplecione w odblokowywanie tras i pożądaną przez bohaterkę ewakuację.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie