Premiery gier obecnego tygodnia. Czas na 5 wielkich nowości i legendarną markę

premiery gier
Premiery gier Premiery tygodnia

Na celownika legendarna marka Blizzarda i nowości, od których dostaniemy gęsiej skórki. Szykujcie się na grube premiery gier na czerwiec 2023.

Fale upałów jeszcze do nas nie zawitały, ale może i lepiej, bo przy kompach i konsolach i tak będziemy się pocić jak szczury. Gorące dni zapewnią nadchodzące premiery, a w tym jedna marka, która prawdopodobnie rozbije bank i nie zniknie z list przebojów przez następne kilka lat.

Najlepsze premiery gier czerwiec 2023 – przegląd tygodnia


Amnesia: The Bunker

Platformy: PC, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 6 czerwca 2023
Producent: Frictional Games
Wydawca: Frictional Games

Każda jedna ciarka na wagę złota? Amnesia: The Bunker ma to, czego szukają fani strachu, bo wraca do korzeni serii, do pierwotnego pomysłu na horror, gdzie w ciemności czai się potworne straszydło. Na dzień dobry wpadniemy do bunkra z czasów II wojny światowej, słabo oświetlonego, i licząc wyłącznie na siebie mamy za zadanie przejść podziemny kompleks przypominający labirynt z pułapkami. Aby ujrzeć ponownie zachód słońca, będziemy musieli unikać bestii i głębokiego mroku, co łączy się jedno z drugim – w trakcie mamy zasilać generator i korzystać ze znalezionych przedmiotów.


Diablo IV

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 6 czerwca 2023
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment

ZAMÓW – Diablo IV na XSX/XONE

ZAMÓW – Diablo IV na PS5

ZAMÓW – Diablo IV na PS4

Przez kilkadziesiąt lat marka Diablo zmieniała swoje oblicze, zaczynając od mrocznego hack’n’slasha a kończąc na kolorowej stylizacji i wyraźnym kierunku rozwoju na tryb multiplayer. Czwarta odsłona gry niejako połączy stare pomysły z nowymi, zobaczymy świat w klimacie “pogrzebowym”. Blizzard postawił na klimat zbliżającej się demonicznej apokalipsy, gdzie wcieliwszy się w barbarzyńcę, druida, nekromantę, czarodziejkę lub łotra wyruszymy na spotkanie dziesiątkom tysięcy przeciwników łaknących krwi i mięsa. Jak na razie branżowe portale pieją z zachwytu, więc chyba warto wstąpić do nowego piekła – niektórym nawet się udało za jedyne 100 zł!

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie