14 premier na obecny tydzień. Wybieramy najlepsze gry!

14 premier na obecny tydzień. Wybieramy najlepsze gry!
Polecamy Premiery gier Premiery tygodnia

The Awesome Adventures of Captain Spirit

The Awesome Adventures of Captain Spirit będzie darmową produkcją, która czerpie zasady rozgrywki ze znanego Life is Strange. Gra zostanie udostępniona do pobrania posiadaczom komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym miesiącu. Data premiery została ustalona na 26 czerwca 2018 roku.

The Awesome Adventures of Captain Spirit będziemy mogli przejść w około dwie godziny. Tytuł opowie historię małego chłopca, który po stracie mamy mieszka z ojcem i marzy, bardzo marzy o przeżyciu wielkiej przygody. Dzieciak bawi się w superbohatera (tytułowy Captain Spirit), lecz pewnego dnia przeżyje coś, co zaważy na jego życiu. Gracz będzie mógł wziąć udział w owej przygodzie, będącej jednym dniem z życia małego superbohatera.

Dontnod Entertainment nazywa The Awesome Adventures of Captain Spirit wstępem/wprowadzeniem do świata Life is Strange 2. Poznając losy małego chłopca natrafimy na sekrety i nawiązania do powstającego LiS 2, a jeszcze ciekawsze jest to, że nasze decyzje podjęte w The Awesome Adventures of Captain Spirit będą miały wpływ na historię, którą zobaczymy w Life is Strange 2. Będzie to możliwe dzięki importowi zapisu gry do oczekiwanej kontynuacji gry przygodowej.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 26 czerwca
  • Producent: DONTNOD Entertainment
  • Wydawca: Square-Enix

Czwarta strona to Crash Bandicoot na kolejnych platformach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie