Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

14 premier na obecny tydzień. Wybieramy najlepsze gry!

The Awesome Adventures of Captain Spirit

The Awesome Adventures of Captain Spirit będzie darmową produkcją, która czerpie zasady rozgrywki ze znanego Life is Strange. Gra zostanie udostępniona do pobrania posiadaczom komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One jeszcze w tym miesiącu. Data premiery została ustalona na 26 czerwca 2018 roku.

The Awesome Adventures of Captain Spirit będziemy mogli przejść w około dwie godziny. Tytuł opowie historię małego chłopca, który po stracie mamy mieszka z ojcem i marzy, bardzo marzy o przeżyciu wielkiej przygody. Dzieciak bawi się w superbohatera (tytułowy Captain Spirit), lecz pewnego dnia przeżyje coś, co zaważy na jego życiu. Gracz będzie mógł wziąć udział w owej przygodzie, będącej jednym dniem z życia małego superbohatera.

Dontnod Entertainment nazywa The Awesome Adventures of Captain Spirit wstępem/wprowadzeniem do świata Life is Strange 2. Poznając losy małego chłopca natrafimy na sekrety i nawiązania do powstającego LiS 2, a jeszcze ciekawsze jest to, że nasze decyzje podjęte w The Awesome Adventures of Captain Spirit będą miały wpływ na historię, którą zobaczymy w Life is Strange 2. Będzie to możliwe dzięki importowi zapisu gry do oczekiwanej kontynuacji gry przygodowej.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 26 czerwca
  • Producent: DONTNOD Entertainment
  • Wydawca: Square-Enix

Czwarta strona to Crash Bandicoot na kolejnych platformach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%