Premiera Wiedźmina 3: Dziki Gon znowu przesunięta!

Fani z pewnością nie będą zadowoleni.

Kolejny raz CD Projekt RED przesuwa wydanie swojej gry. Wiedźmin 3: Dziki Gon nie ukaże się pod koniec lutego. Opóźnienie jest naprawdę spore. Gra zadebiutuje dopiero 19 maja. Oto jak tłumaczy się CD Projekt RED:

Drodzy Gracze,


Od początku prac nad Wiedźminem 3: Dziki Gon zakładaliśmy, że będzie to bardzo ambitna gra. Chcemy dać graczowi możliwość przeżycia epickiej historii w olbrzymim, otwartym świecie fantasy.

Wielkość i złożoność Wiedźmina 3, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszą grę w historii studia musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką.

Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 tygodni i dlatego przesuwamy datę premiery na 19 maja 2015.

Czujemy, że jesteśmy Wam winni przeprosiny. Za wcześnie wyznaczyliśmy datę premiery i to jest nasza lekcja na przyszłość. Wiemy co musimy zrobić by Dziki Gon stał się jedną z najlepszych RPG w jakie zagracie i ciężko nad tym pracujemy. Przepraszamy i jednocześnie prosimy o Wasze zaufanie.

Dziękujemy za wsparcie, które codziennie nam okazujecie. Naprawdę to doceniamy. Dodaje nam to dodatkowych sił.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

 • Suseł

  Wymieniać gry, które wyszły dużo za wcześnie, można długo. Battlefield 4, Assassin’s Creed Unity, Watch Dogs… Na szczęście EA się wstrzymało z produkcją Battlefielda (poprzestaną na kilka lat na Hardline). Niestety Bugisoft sobie nic nie robi z uwag graczy.
  CD Projekt Red widać, że podchodzi do tematu profesjonalnie. To nie pierwsza ich bardzo udana inicjatywa. Mnie to cieszy, mimo dłuższego oczekiwania.

  Pozdrawiam.

 • Josh

  Im można wszystko wybaczyć za Wiedźmina 1 i 2 🙂

 • Sh44dy

  Jeśli CD project przekłąda premiere to ma ważny powód.
  Po przełomowym jak dla mnie Wiedźminie pierwszym (który moim zdaniem jest ulepszonym następcą Gothica pod wzgledem klimatu i poniekad fabuły) widać ,ze Redzi starają się aby każdy ich produkt był doskonały pod wzgledem graficzny, klimatycznym i fabularnym.

  Wydaje mi się też, ze w/w data premiery będzie ostateczna 🙂
  Sam sie ogromnie niecierpliwe ale chce mieć produkt bez błędów i fatalnych wpadek a nie byle by był wydany jak najwcześniej(Tu za przykład moze posłużyć Battlefield 4)

  Pozdrawiam.

 • majeros

  I dobrze, jeżeli potrzebują więcej czasu to znaczy, że chcą aby gra była doskonała. Ja mogę spokojnie czekać, zależy mi na tym, żeby Wiedźmin, którego zakupię tak samo jak poprzednie części w dniu premiery albo i wcześniej, przyniósł mi niezapomniane godziny spędzone nad fabułą, mam nadzieję, że będzie tak dobry jak poprzednie części, które przechodziłem po kilka razy.

 • MrDecoy98 .

  szczerze niech nawet robią tę część jeszcze rok ale żeby była w 100 % sprawna

  • Eld

   Tak to można robić przez kolejne 20 lat… Mam nadzieję, że CD Projekt nie będzie jak twórcy Gran Turismo!!!

206 Shares
Share206
+1
Tweet