Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon. TOP 5 rzeczy, które musisz wiedzieć

0 komentarzy
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Wiedźmin 3: Dziki Gon

16 darmowych DLC oraz 2 płatne dodatki

CD Projekt RED zapowiedziało już pół roku temu, że po wypuszczeniu Wiedźmina 3 pojawi się darmowa zawartość. Kupisz grę? Dostaniesz 16 DLC nie płacąc ani grosza. Dodatki będą wypuszczane w odstępach czasowych, na przestrzeni dwóch miesięcy od wydania trzeciego Wiedźmina. Dotyczy to wszystkich platform, na które zmierza tytuł: PS4, Xbox One oraz PC.

Dodatki będą wydawane w pakietach i według wcześniejszych zapowiedzi, dostaniemy je na przestrzeni dwóch miesięcy od premiery Dzikiego Gonu. Na początek otrzymamy Temerski Rynsztunek (wraz z darmową zbroją dla konia) oraz dodatkowe fryzury i brody dla Geralta. Następnie co tydzień powinniśmy otrzymywać po jednym darmowym pakiecie, składającym się z dwóch nowych DLC.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - 16 DLC za darmo!
Wiedźmin 3: Dziki Gon – 16 DLC za darmo!

Już w ramach 16 darmowych DLC znajdą się dodatkowe misje, jeszcze bardziej wydłużające czas rozgrywki. Jednak to dopiero przedsmak przed tym, co ma nadejść później.

Twórcy planują bowiem 2 płatne dodatki, które mają być naprawdę ogromne. Pierwszy – Serca z Kamienia – zadebiutuje w październiku 2015 roku, drugi – Krew i Wino – pojawi się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2016 roku.

W sumie obydwa dodatki zaoferują graczom ponad 30 godzin rozgrywki oraz zupełnie nową zawartość, przedmioty, przeciwników, wprowadzą nowych bohaterów i postaci znane i lubiane przez fanów uniwersum.

Serca z Kamienia to kilkunastogodzinne przygody, które zabiorą graczy do Ziem Niczyich oraz Oxenfurtu, gdzie wciągnięty w mroczną intrygę Geralt spotka tajemniczego Pana Lusterko.

Natomiast Krew i Wino to ponad dwudziestogodzinna historia osadzona w zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina – Toussaint. W krainie nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i hulanek jest jedynie przykrywką dla krwawego sekretu, Geraltowi przyjdzie stawić czoła złu, które jest w stanie zwalczyć tylko wiedźmin.

Brzmi zachęcająco, prawda?

Na trzeciej stronie zajmiemy się liczbą 75 oraz wytłumaczymy, po co Geralt musi się bawić w detektywa.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się