Space Hulk Deathwing

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiera Space Hulk: Deathwing przesunięta

Gracze będą musieli poczekać nieco dłużej na produkcję.

Kilka dni temu grę Space Hulk: Deathwing uwzględniliśmy w naszym zestawieniu najciekawszych premier na grudzień. Dzisiaj okazuje się, że premiera gry została przesunięta, ale na szczęście nie musimy mocno aktualizować tekstu. Premiera Space Hulk: Deathwing będzie miała miejsce 14 grudnia, a nie tak jak wcześniej zapowiadał producent 9 grudnia.

Jak podaje producent, przesunięcie daty premiery związane jest z chęcią poprawienia niektórych błędów technicznych, które pojawiły się przy okazji beta testów. Twórcy chcą zmniejszyć czas ładowania się kilku elementów, zoptymalizować ogólną wydajność, a także wprowadzić poprawki do interfejsu oraz menu. Te kilka dodatkowych dni pozwoli również na zmiany w ścieżkach dźwiękowych postaci oraz eliminację pomniejszych błędów.

Przy okazji pojawiły się także nowe screeny z produkcji, które naprawdę warto zobaczyć. Możecie zerknąć na ich galerię poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%