Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiera PS5 w 2020 roku znika ze stron PlayStation

Sony odświeża po raz kolejny podstronę PS5 na swoich oficjalnych stronach. Z kilku witryn usunięto zdanie „Premiera w okresie świątecznym 2020 r.”.

Gracze zauważyli, że oficjalna podstrona PS5 pozbyła się wzmianki o premierze konsoli pod koniec tego roku. Dopisek wciąż jest widoczny na polskojęzycznej wersji strony, lecz brytyjska czy niemiecka witryna nie zawiera już tego zdania.

Na stronach we wspomnianym języku pojawiła się za to nowa animacja z padem DualSense i jest to raczej związane właśnie z tym posunięciem, a nie z tym, że premiera PS5 zaliczy opóźnienie.

Jednak sporo osób obawia się, że Sony może przesunąć debiut swojego sprzętu, co wynika z tego, że nawet nie wiemy, jak PlayStation 5 wygląda, a Japończycy serwują nam nowych wieści jak na lekarstwo.

Cóż… sądzimy, że to jedynie kosmetyczna zmiana na witrynie i nie ma co popadać w panikę, że dzieje się coś złego!

Przypominamy również, że Sony przesunęło zaplanowany na 4 czerwca pokaz gier na PS5, co jest następstwem zamieszek w Stanach Zjednoczonych. Nie jest to jednak wyjątek, ponieważ wiele firm zdecydowało się przełożyć własne wydarzenia. Opóźniono pokaz Cyberpunk 2077 oraz przełożono starty nowych sezonów w grach Call of Duty.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się