Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiera Forza Horizon 5 już w przyszłym roku?

Insider Jeff Grubb przekonuje, że kolejna odsłona Forzy może nadjechać już w 2021. I ku zaskoczeniu fanów, nie będzie to Forza Motorsport 8.

Microsoft przyzwyczaił nas do wydawania raz na rok gry wyścigowej spod znaku Forzy. Jednak ta niepisana zasada nie spełniła się od 2019. Na pewno ma to związek z utrudnieniami w pracy zdalnej oraz dłuższym okresem produkcji na dwie generacje konsol (XONE i XSX).

Insider/dziennikarz Jeff Grubb, ma jednak dobre wieści dla fanów serii. Według niego kolejna Forza prawdopodobnie pojawi się w 2021. Można by się spodziewać, że bliżej debiutu jest Forza Motorsports 8, bowiem z podserią Horizon wychodzą co roku na przemian. Innego zdania jest Jeff, który na podstawie swoich źródeł stwierdza, że Horizon 5 wskoczy jako pierwszy w grafiku Microsoft.

Kilka miesięcy temu opublikowano informacje o Forza Motorsport. Myślę, że najpierw dostaniemy kolejną grę z serii Forza Horizon i myślę, że może nadejść w przyszłym roku. Wydaje mi się, że znam już plan wydawniczy, ale pozwolę im to ogłosić.

Jeff Grubb

Czy można wierzyć w jego słowa? Raczej tak… Już wcześniej jako pierwszy podzielił się rewelacjami na temat odświeżonej trylogii Mass Effect oraz Need for Speed: Hot Pursuit. Nawet i bez jego przecieku można być pewnym, że Microsoft niebawem zapowie premierę Horizon lub Motorsports. W końcu muszą mieć jakieś argumenty przemawiające za zakupem ich next-gena.

Myślę, że na oficjalne ogłoszenie nie musimy już długo czekać – ceremonia Game Awards jest już za kilkanaście dni i jest to chyba najlepszy czas i miejsce do przedstawienia swojego głośnego exclusive’a.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się