Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiera Days Gone. Twórcy odsłaniają karty

Producent podzielił się kilkoma ważnymi szczegółami odnośnie nadchodzącego Days Gone.

W najnowszym numerze magazynu Game Informer znalazł się materiał poświęcony Days Gone. Dziennikarze dowiedzieli się kilku interesujących rzeczy na temat nadchodzącej gry.

Okazuje się, że premiera Days Gone zaplanowana jest na wiosnę 2019 roku. Będzie to jedna z większych ekskluzywnych premier na PlayStation 4 przyszłego roku.

To jednak nie wszystko. Ukończenie podstawowego wątku gry ma zająć około 30 godzin grania. Produkcja będzie więc całkiem rozbudowana i ma posiadać otwarty świat, wielkością przypominający serię Far Cry. Co interesujące, po zakończeniu głównej osi fabularnej, będzie można grać dalej w zainfekowanym świecie. Cała historia podzielona jednak zostanie na rozdziały, nie zabraknie też walk z bossami.

Istotnym elementem gry ma być motocykl, którego będzie można modyfikować.

Days Gone będzie działać na PlayStation 4 Pro w rozdzielczości 4K (skalowane) w 30 klatkach na sekundę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%