Premiera Call of Duty: Infinite Warfare z bonusami w Komputronik

Call of Duty: Infinite Warfare
Newsy PC PS4 XOne

Sprawdźcie, jakie dodatki przygotował popularny sklep.

Ci, którzy zdecydują się na zakup Call of Duty: Infinite Warfare w przedsprzedaży, otrzymają bonusową mapę Terminal oraz tryb Zombies in Spaceland. Możliwość powrotu do mapy z Call of Duty: Modern Warfare 2 – Terminalu ucieszy niejednego fana CoD – podkreśla Bartłomiej Sarnowski, product manager z Komputronik. Terminal został przemodelowany na potrzeby środowisk części Infinite Warfare i stał się portem dla promów na Księżycu. Choć bazuje na oryginale, korzysta z nowego gameplay’u i jest bardziej rozwinięty w kwestiach wizualnych.

Więcej informacji na temat promocji znajduje się na oficjalnej stronie sklepu Komptronik w tym miejscu. znajdziecie na stronie Komputronik.

Dodatek Zombies in Spaceland to nowa wersja znanego trybu Zombie – kooperacyjny survival osadzony w latach 80. w parku rozrywki. Ciekawostkę stanowi fakt, że oryginalnej wersji dźwiękowej gracze zagrzewani są do walki przez samego Davida Hasselhoffa.

Infinity Warfare to pewnego rodzaju powrót do korzeni serii, oferujących klasyczne starcie dwóch armii. Fabuła toczy się jednak nie na Ziemi, a w przestrzeni kosmicznej Układu Słonecznego – to pierwszy taki przypadek w historii serii. Producent gry postanowił zadowolić wszystkich swoich fanów dzięki trzem filarom rozrywki: kampanii dla jednego gracza, trybowi wieloosobowemu i trybowi Zombies.

O Call of Duty

Call of Duty to jedna z najbardziej popularnych gier komputerowych z gatunku fps (first-person shooter). Ilość fanów gry na całym świecie sięga kilkudziesięciu milionów. Gra dostępna jest na 3 platformy: Windowsa, PlayStation 4, Xbox One, a jej produkcją zajęło się Infinity Ward.

Źródło: Komputronik

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie