Premiera Batman: Return to Arkham przesunięta

Premiera Batman: Return to Arkham przesunięta
Newsy Polecamy PS4 XOne

Warner Bros. twierdzi, że tytuł nie będzie gotowy na lipiec, jak wcześniej planowano.

Batman: Return to Arkham to zapowiedziany w maju tego roku pakiet, w którym mamy znaleźć odświeżone gry Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City. Za przeniesienie tytułów na konsole obecnej generacji odpowiada studio Virtuous Games. Produkcje miały zadebiutować na PlayStation 4 i Xbox One już 29 lipca tego roku. Niestety, tak się nie stanie.

Jak podaje światowy wydawca Warner Bros. na oficjalnej stronie internetowej, po zapoznaniu się z tym, jak wyglądają prace nad konwersją, postanowiono dać zespołowi Virtuous Games więcej czasu na doszlifowanie tytułów. Szczegółów nie zdradzono ograniczając się do standardowego stwierdzenia, że premiera musi zostać przełożona, by zapewnić graczom jak najlepsze doświadczenia płynące z gry.

Wiadomo zatem, że Batman: Return to Arkham nie zadebiutuje 29 lipca. Zatem kiedy? Warner Bros. zaznacza, że nie ustaliła jeszcze nowej daty premiery. Jeśli to zrobi, zostaniemy o tym poinformowani.

Batman: Return to Arkham będzie dostępne w naszym kraju w polskiej lokalizacji – produkcja otrzyma napisy. Wydaniem gry zajmie się u nas firma Cenega. Tytuł ma kosztować 189,99 zł.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie