Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiera Baldur’s Gate 3 w ramach Early Access opóźniona

Larian Studios nie wyda Baldur’s Gate 3 w ramach wczesnego dostępu w sierpniu. Nowa data ma być ujawniona wkrótce.

Twórcy trzeciej części Wrót Baldura poinformowali wiele tygodni temu, że produkcja trafi do Steam Early Access jeszcze w sierpniu tego roku. Okazuje się, że tak nie będzie. Twórcy przekazali, że nową datę debiutu na Steam podadzą 18 sierpnia.

Tego dnia będzie też miał miejsce streaming z Larian Studios, więc spodziewamy się ujawnienia nie tylko daty premiery w Early Access, ale też kilku innych szczegółów o grze. Fani z pewnością na nie czekają.

Baldur’s Gate 3 jest przygotowywane w tej chwili na PC i Google Stadia. Wersja dla Wczesnego Dostępu ma zawierać pięć postaci do sprawdzenia, Akt 1 historii, pięć klas postaci i 11 archetypów.

Historia opowiedziana w grze toczy się około sto lat po wydarzeniach z Baldur’s Gate II: Thron Bhaala, a jedną z najważniejszych nowości jest turowy system walki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się