Poznaliśmy nowe postacie z gry Super Smash Bros

Zwiastun pokazuje w akcji m.in. Greninję i Charizarda.

Gra ukaże się zarówno na przenośnej konsoli 3DS jak i na Wii U, data wydania obu wersji nie będzie jednak identyczna. Edycja przeznaczona na handhelda ukaże się tego lata, natomiast wersja tytułu dedykowana konsoli stacjonarnej trafi na rynek zimą.


Super Smash Bros. to radosna młócka, gdzie stają naprzeciwko siebie bohaterowie gier Nintendo: Mario, Donkey Kong a także Pikachu bądź Kirby. Wśród nowych postaci pojawi się także Zero Suit Samus jak również Sheik. Tytuł pozbawiony jest przemocy jaką znamy z gier pokroju Mortal Kombat, produkcja będzie więc odpowiednia zarówno dla młodszych i starszych osób.

Nintendo zapowiedziało, że pozycja będzie śmigała z prędkością 60 klatek animacji na sekundę, chociaż w przypadku wykonywania ruchów przez niektórych z bohaterów gra zwolni do 30 FPS. Na ekranie będą się ze sobą mogły zmierzyć maksymalnie cztery postacie. Zawrotne tempo akcji i orgia kolorów zapewne niejednego gracza nieobeznanego z serią wprawi w osłupienie.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

1 Shares
Share1
+1
Tweet