Poznaliśmy cenę Unravel na PS4. Bardzo niska!

Electronic Arts nie zamierza zdzierać z nas kasy za najnowszą platformówkę, która zapowiada się naprawdę obiecująco.

Unravel zostało zapowiedziane podczas tegorocznych targów E3 na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. W przypadku wersji na konsolę Sony, tytuł trafił już do PS Store, gdzie można składać na niego zamówienia przedpremierowe.


Z karty gry w wirtualnym sklepie Sony można wyciągnąć dwie, bardzo ważne informacje. Po pierwsze – Unravel zadebiutuje do 31 marca 2016 roku. Po drugie – tytuł będzie naprawdę tani, jak na PlayStation 4. Czy 89 zł to dużo, biorąc pod uwagę standardowe ceny innych nowości? Na pewno nie. Dodatkowo za złożenie pre-ordera dostaniemy motyw dla PS4.

Czym jest UnravelGracz kieruje poczynaniami Yarny’ego – uroczego nowego bohatera, stworzonego z pojedynczej nici włóczki, która rozwija się w miarę jego wędrówki. Unravel to piękna gra platformowa oparta na zagadkach i wykorzystaniu praw fizyki. Jej świat inspirowany jest wspaniałymi krajobrazami północnej Skandynawii. Yarny nie boi się żadnego wyzwania – dzięki swojej włóczce przemieszcza się między drzewami i podróżuje przyczepiony do latawca. Jego postać symbolizuje więzi łączące bliskich. Wyrusz z nim na wielką przygodę i pomóż mu odzyskać dawno utracone rodzinne wspomnienia. Przeżyj piękną, szczerą historię o miłości, nadziei i podróży przez życie, opowiedzianą bez użycia słów – czytamy opis gry w PS Store.

I jak, zachęceni?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

16 Shares
Share16
+1
Tweet