Powitajcie Assassin’s Creed Memories

To całkiem nowa gra z serii Assassin’s Creed, która niespodziewanie ukaże się tego lata.

Zła wiadomość jest jednak taka, że to karcianka free-to-play, a nie kolejna duża produkcja, czy chociażby dodatek do ostatnio wydanej czwórki. Gra trafi na iOS, a za całość odpowiedzialne są dwa studia GREE oraz PlayNext, oczywiście ze wsparciem Ubisoftu.

W grze będzie można stworzyć własnego assassyna. Duży nacisk ma być położony na jego modyfikację i ulepszenia, co wskazuje na wdrożenie elementów RPG do karcianki. Ponadto produkcja pozwoli przenieść gracza do różnych epok historycznych, które można było obserwować w poprzednich częściach Assassin’s Creed. Mowa między innymi o renesansowych Włoszech, czy też Rewolucji Amerykańskiej.

Do rozgrywki będzie można zasiąść samemu, ponieważ producent obiecuje rozbudowany single player mode. Jednak ważną cześć ma stanowić multi. Tutaj będzie mogło zmierzyć się ze sobą aż 40 graczy w trybie 20 vs. 20. Jak to będzie wyglądać w praktyce? Trudno powiedzieć, nie mamy jeszcze żadnych screenów, ani filmików, ale z pewnością do tematu będziemy powracać jak tylko dowiemy się czegoś nowego.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet