Poważny błąd w Wiedźminie 3 zostanie rozwiązany w poniedziałek. Dzisiaj łatka dla Xboksa One

Część graczy donosi, że mimo rozwiązywania niektórych misji Geralt nie zdobywa punktów doświadczenia. CD Projekt RED komentuje sprawę.

Na oficjalnym forum Marcin Momot tłumaczy, że błąd XP został już namierzony i twórcy pracują nad jego rozwiązaniem. Jest to reakcja na doniesienia osób, które grają w Wiedźmina 3 na PC oraz PlayStation 4. Okazuje się, że przy rozwiązywaniu części misji Geralt nie otrzymuje punktów doświadczenia.

Marcin Momot informuje, że patch naprawiający problem zostanie wydany na PC w poniedziałek, a na konsolach PS4 i Xbox One pojawi się w ciągu kilku kolejnych dni. Jednocześnie Momot zaznacza, że wspomniany błąd nie ma większego wpływu na balans rozgrywki i nawet bez straconego doświadczenia spokojnie ukończymy całą grę.


Posiadacze konsoli Microsoftu nadal czekają na patch 1.03. Przedstawiciel studia przekazał jednak na Twitterze, że dzisiaj łatka wyląduje na Xboksie One. Jakie zmiany wprowadzi? Na pewno ciekawą nowością jest możliwość zablokowania płynności na poziomie 30 fps-ów. O reszcie zmian pisaliśmy przy okazji wydania aktualizacji na PS4. Patch na Xboksa One w zasadzie wprowadza to samo. Wszystko znajdziecie tutaj.

Patch 1.03 dzisiaj na Xboksie One.
Patch 1.03 dzisiaj na Xboksie One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

15 Shares
Share15
+1
Tweet