Posiadacze PC zobaczą “szerzej” w Call of Duty: Advanced Warfare

Wczoraj poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe dla nowego CoD, dzisiaj mamy kolejną, gorącą wiadomość.

Activision informuje, że w pecetowej wersji Call of Duty: Advanced Warfare dowolnie zmienimy pole widzenia (FOV). Nie wiadomo jeszcze, czy posłużymy się suwakiem, czy trzeba będzie wklepywać komendy.


Kąt widzenia w Call of Duty: Advanced Warfare ma mieścić się w zakresie od 65  do 90 stopni. Domyślnie będzie ustawiony na najniższą wartość.

Przypominamy, że zeszłoroczne Call of Duty: Ghosts w dniu premiery miało zablokowany kąt pola widzenia właśnie na 65 stopniach, co u niektórych graczy wywoływało nudności i zawroty głowy. Gracze poradzili sobie z tym problemem w klika godzin, w sieci pojawiła się nieoficjalna łatka do zmiany FOV. Activision oczywiście uznało ją za nielegalną i zażądało usunięcia z sieci. Dopiero kilka miesięcy po premierze wydawca dał nam oficjalne narzędzie do zmiany konta pola widzenia.

Dobrze zatem, że przy CoD: Advanced Warfare już na starcie zmienimy wartość FOV na pożądaną. Premiera tytułu nastąpi 4 listopada. Oprócz posiadaczy PC zagrają właściciele konsol: PlayStation 3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 Shares
Share2
+1
Tweet