Posiadacze PC graczami drugiej kategorii? Dla twórcy tej bijatyki być może

Po trzech miesiącach od debiutu Dead or Alive 5 na PC, nadal nie ma dostępnego trybu sieciowego. W ostatniej chwili producent opóźnia premierę.

Team Ninja, czyli producent gry Dead or Alive 5 podaje, że napotkał poważny błąd podczas wdrażania trybu sieciowego we wspomnianej grze w wersji na PC. W tej chwili trwają testy wersji beta na Steamie, ale jak widać, nie idą po myśli producenta. Z tego względu twórcy postanowili, że ostateczną wersją rozgrywek sieciowych, udostępnią w późniejszym terminie. Kiedy? Tego nie podają. O terminie debiutu Team Ninja obiecuje poinformować tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Dead or Alive 5 w wersji na PC zadebiutował w marcu tego roku. Twórcy podali wtedy, że tryb sieciowy będzie dostępny po trzech miesiącach od premiery. DoA 5 na PC jest okrojona w stosunku do konsolowej wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One nie tylko z trybu sieciowego. Grafika w grze została znacznie pogorszona i gra przypomina bardziej wersję na konsole poprzedniej generacji niż najnowszej. Twórcy nawet pozbyli się na komputerach dwóch aren.


Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

3 Shares
Share3
+1
Tweet