Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Porady do Red Dead Redemption 2. Oto kilka oficjalnych tipsów od Rockstar

Studio Rockstar zebrało nieco porad, które ułatwią życie w świecie Red Dead Redemption 2.

Przedstawialiśmy już sporo kodów do RDR 2 (wszystkie w tym miejscu), a teraz pora na nieco tipsów prosto od twórców gry.

Oto garść porad do Red Dead Redemption 2, które zebrał Rockstar, aby pomóc Wam jak najlepiej zadomowić się na Dzikim Zachodzie.

  • Zgubiony kapelusz – jeśli zgubicie kapelusz Arthura podczas strzelaniny, możecie go odzyskać podchodząc do konia lub wsiadając na niego, a następnie przytrzymując L1/LB i naciskając R1/RB, co wywoła koło menu konia, z którego można wybrać nakrycie głowy.
  • Szybsza grabież – przytrzymajcie kwadrat/X, aby nieprzerwanie zbierać przedmioty ze skrzyń i innych pojemników.
  • Szybki podgląd mapy – przytrzymajcie przycisk Options/Menu, aby natychmiast wyświetlić mapę.
  • Alternatywne sterowanie – w menu sterowania znajduje się kilka szablonów sterowania i opcji, w tym możliwość zmienienia sterowania bieganiem.
  • Walka z siodła – możecie przytrzymać i puścić kółko/B, aby uderzyć kogoś z siodła.
  • Celowanie – w trakcie celowania w trybie pierwszej osoby naciśnijcie kierunek w dół na krzyżaku, aby spojrzeć przez celownik. Działa to także w przypadku broni z lunetą podczas celowania w trybie trzecioosobowym.
  • Zgubiona legendarna skóra – jeśli zgubicie skórę legendarnego zwierzęcia, zostanie ona automatycznie dostarczona traperowi.
  • Jazda bez trzymanki – jeśli udacie się na drogę, ustawicie na mapie punkt nawigacyjny i rozpędzicie się, a następnie włączycie kamerę filmową, automatycznie i bez konieczności dalszej ingerencji dotrzecie w wybrane miejsce.
  • Strzał ostrzegawczy – aby wystrzelić w górę, przytrzymajcie L2/LT, a następnie naciśnijcie przed strzałem strzałkę w górę na padzie kierunkowym. Przydaje się do ostrzegania, straszenia i nie tylko (zerknijcie na poniższy filmik)

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%