Polskie Dusk to Quake, Blood, Heretic, Hexen, Half-Life i Redneck Rampage w jednym

Polskie Dusk to Quake, Blood, Heretic, Hexen, Half-Life i Redneck Rampage w jednym
Filmiki z gier Newsy PC

Przynajmniej takimi tytułami inspirował się deweloper.

Niezależny twórca Dawid Szymański (studio New Blood Interactive) zaprasza wszystkich na zwiastun swojej nowej produkcji – Dusk.

Tytuł czerpie garściami z dorobku przeszłości, oferując krwawą zabawę inspirowaną niezapomnianymi (zwłaszcza przez starszych graczy) produkcjami w stylu Quake, Blood, Heretic, Hexen, Half-Life i Redneck Rampage.

Dusk utrzymany zostanie w minimalistycznej oprawie graficznej, której towarzyszy naprawdę mocne brzmienie. Za soundtrack odpowiada bowiem Andrew Hulshult (Brutal DOOM, Rise of the Triad). Próbkę muzyki z Dusk możecie posłuchać odpalając filmik tuż pod oficjalnym zwiastunem samej strzelaniny.

Fabuła Dusk nie gra większego znaczenia – ot, nasz bohater budzi się powieszony na haku w ciemnym pomieszczeniu i zaczyna się prawdziwa jatka oraz walka o przetrwanie. Gra otrzyma trzy epizody kampanii, w której zmierzymy się z przeróżną masą potworów z tego oraz innego świata. Oprócz tego dostaniemy tryb Survival, gdzie przyjdzie nam stawić czoła kolejnym hordom przeciwników. Będzie również okazja zmierzyć się ze znajomym w sieciowym trybie jeden na jednego.

Dusk zmierza jedynie na komputery PC. Premiera dopiero w nieokreślonym jeszcze kwartale 2017 roku.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia