Polska gra Devil’s Hunt – anioły i demony w akcji

Gamescom okazją dla twórców z naszego kraju.

Nie samym Cyberpunkiem i Dying Light człowiek żyje. Otóż okazuje się, że polscy twórcy mają do zaoferowania coś jeszcze oprócz dwóch wymienionych.

W trakcie targów Layopi Games pokazało Devil’s Hunt – grę TPP z elementami RPG, w której gracz wciela się w piekielnego egzekutora w wojnie pomiędzy aniołami a demonami. Walka i rozwiązywanie zagadek, mają być esencją rozgrywki.

Co więcej, wiemy już że w grze wcielasz się w postać Desmonda, człowieka obdarzonego demonicznymi mocami, który przesądzi o losie naszego świata, dołączając do jednej ze stron konfliktu.

Życie Desmonda, niegdyś lekkoducha, syna bogatego przedsiębiorcy, przybiera nieoczekiwany obrót, a on sam zostaje rzucony w wir niefortunnych zdarzeń, przez które traci większość ze swego ludzkiego oblicza. Po zdobyciu demonicznych mocy i zostaniu wysłannikiem piekła bohater próbuje odnaleźć własne miejsce w toczącej się wojnie. Jest jednocześnie niszczycielem i zbawcą, a jego ludzka natura stopniowo wyłania się spod pragnienia zemsty.

Pięściami i szponami, zaciekle walcząc, wykorzystuje umiejętności zapewnione przez jego ludzką, jak i demoniczną stronę. Przekraczając wrota piekieł tam i z powrotem, w końcu będzie musiał zdecydować, gdzie jest jego miejsce. Brzmi ciekawie? A jakże! Zerknijcie na wideo z gamescomu poniżej i dajcie znać, co sądzicie.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: