Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Polacy pokazują rozgrywkę z Devil’s Hunt. Szykujcie się na walkę z demonami

Po pierwszym teaserze, w sieci wylądował konkretny zwiastun Devil’s Hunt, w którym możemy zobaczyć fragmenty gameplay’u.

Warszawskie studio Layopi Games prezentuje kolejny materiał z Devil’s Hunt. Tym razem możemy zobaczyć, jak Desmond podejmuje walkę z demonami, używając siły swoich mięśni. Nie są to jednak mięśnie zwykłego człowieka, ponieważ bohater dysponuje nadnaturalnymi zdolnościami pochodzącymi od stworów, z którymi podejmuje walkę.

Już podczas zapowiedzi Devil’s Hunt reżyser produkcji, Michał Sadowski, podkreślał, że gra ma ciężką fabułę, która przenosi cię pomiędzy piekłem, współczesnymi Stanami Zjednoczonymi i starożytnym miastem. Mroczny klimat wylewa się z nowego materiału i mamy nadzieję, że polski deweloper stanie na wysokości zadania dostarczając użytkownikom PC, PlayStation 4 i Xbox One naprawdę porządny kawał dobrej rozgrywki.

Opowieść podąży za Desmondem, który wpadnie w pułapkę między aniołami i demonami oraz pozna własne sekrety. Bohater nie jest mięczakiem, ponieważ jego ojciec był demonem, co Desmond w pewnym stopniu odziedziczył.

– Pracujemy nad solidnym systemem umiejętności i combo, który powinien być łatwy do nauczenia i trudny do opanowania, z możliwością tworzenia przez graczy własnych postaci w locie – mówił Sadowski w rozmowie z PCGamer.

– Skupiamy się na pokazaniu wewnętrznej walki Desmonda – znalazł się on pośrodku konfliktu, którego jeszcze nie rozumie. Każda ze stron chce, by Desmond walczył w jej szeregach, a on próbuje odsuwać podjęcie decyzji tak długo, jak to tylko możliwe – kontynuuje deweloper. Jednak to nie podjęcie decyzji jest problemem, lecz strony, które się jej domagają. Więc historia opowiada o tym, jak bohater dojrzewa do momentu, w którym powie światu “pieprzyć to” i zacznie podejmować własne decyzje (po drodze wyrywając serca i rozbijając głowy demonów).

Devil’s Hunt powstaje na silniku Unreal Engine 4. Data premiery nie jest znana. Wiadomo tylko, że tytuł powinien pojawić się w 2019 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%