Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Polacy zapowiadają Devil’s Hunt. Gra akcji na PC, PS4 i Xbox One

Warszawskie studio Layopi Games prezentuje pierwszy zwiastun tytułu Devil’s Hunt, który pozwoli nam powalczyć z aniołami i demonami.

Paweł Leśniak napisał powieść Równowaga, opowiadającą o wojnie między aniołami i demonami. Głównym bohaterem jest tutaj mężczyzna o imieniu Desmond, dysponujący nadludzkimi umiejętnościami. Później Paweł Leśniak założył studio deweloperskie Layopi Games, by zamienić tę historię w grę wideo. Powitajcie Devil’s Hunt!

– Gra ma ciężką fabułę, która przenosi cię pomiędzy piekłem, współczesnymi Stanami Zjednoczonymi i starożytnym miastem – mówi serwisowi PCGamer reżyser produkcji, Michał Sadowski.

Opowieść podąży za Desmondem, który wpadnie w pułapkę między aniołami i demonami oraz pozna własne sekrety. Bohater nie jest mięczakiem, ponieważ jego ojciec był demonem, co Desmond w pewnym stopniu odziedziczył (zerknijcie na zwiastun poniżej).

Devil’s Hunt – screeny

Pracujemy nad solidnym systemem umiejętności i combo, który powinien być łatwy do nauczenia i trudny do opanowania, z możliwością tworzenia przez graczy własnych postaci w locie – mówi Sadowski.

Skupiamy się na pokazaniu wewnętrznej walki Desmonda – znalazł się on pośrodku konfliktu, którego jeszcze nie rozumie. Każda ze stron chce, by Desmond walczył w jej szeregach, a on próbuje odsuwać podjęcie decyzji tak długo, jak to tylko możliwe – kontynuuje deweloper. Jednak to nie podjęcie decyzji jest problemem, lecz strony, które się jej domagają. Więc historia opowiada o tym, jak bohater dojrzewa do momentu, w którym powie światu „pieprzyć to” i zacznie podejmować własne decyzje (po drodze wyrywając serca i rozbijając głowy demonów).

Devil’s Hunt powstaje na silniku Unreal Engine 4. Data premiery nie jest znana. Wiadomo tylko, że tytuł powinien pojawić się w 2019 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%