Pogorszona grafika w Wiedźminie 3? Zobaczcie porównanie

Pierwsze screeny i materiały z Dzikiego Gonu robiły ogromne wrażenie. Dzisiaj też tytuł prezentuje się niesamowicie. Lecz czy tak samo, jak na początku?

Niektórzy gracze są szczególnie wyczuleni na tzw. downgrade grafiki. Już w zeszłym roku nie obyło się bez małego zamieszania wokół screenów z Wiedźmina 3, które miały znacznie odbiegać od tego, co studio CD Projekt RED pokazywało nam na początku produkcji.


Niezadowoleni zaczęli sugerować, że twórcy zaczynają obniżać poziom i strach pomyśleć, jak gra będzie wyglądała w dniu premiery. Co na to producenci? – W dniu premiery tytuł zaprezentuje się wspaniale. Nie będzie obniżania jakości (downgrade) – tłumaczył wówczas na łamach serwisu WorldsFactory Marcin Momot z CD Projekt RED.

Teraz do sieci trafiły screeny, na których możemy zobaczyć  zestawienie wcześniejszych scen z najnowszymi kadrami, które zostały wyrwane z ostatnich gameplay’ów. Wiadomo oczywiście, że ujęcia nie są identyczne, a samo oświetlenie (pora dnia) może wpłynąć na wygląd świata. Jednak w niektórych momentach nie da się ukryć, że grafika wygląda nieco bardziej ubogo. Według Was to kolosalna różnica?

Jakby jednak nie było, Wiedźmin 3: Dziki Gon nawet teraz prezentuje się wyśmienicie i na pewno będziemy z tej gry zadowoleni.

Przypominamy, że premiera tytułu już 19 maja na PC, PS4 oraz Xboksie One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

97 Shares
Share97
+1
Tweet