Wielka wyprzedaż gier PlayStation na Steam. Tytuły na PC kupicie taniej

PlayStation robi wielką wyprzedaż swoich gier na Steam
Newsy PC

Szukacie tańszych i dobrych gier? Być może zainteresuje Was nowa promocja na Steam. PlayStation ruszyło ze swoją wyprzedażą wydawcy.

Dziś niczym zaskakującym nie są już od PlayStation na PC. Wiele hitowych tytułów doczekało się konwersji i choć niektóre udały się mniej, a inne bardziej, w zasadzie każda z tych pozycji jest warta uwagi. Na Steam możecie teraz zaopatrzyć się w te tytuły taniej. Wszystko dzięki nowej wyprzedaży wydawcy, jakim tym razem jest PlayStation.

Japoński gigant oferuje przeceny na swoje flagowe pozycje na PC. Nie jest ich jakoś dużo, więc nie musicie marnować paru godzin na przejrzenie katalogu i wybranie najciekawszych ofert. Tutaj akurat i tak mogę pomóc – poniżej znajdziecie najciekawsze okazje na gry PlayStation na PC na platformie Steam.

Najciekawsze gry na wyprzedaży PlayStation na Steam:

Z jakiegoś powodu na wyprzedaży zabrakło prześwietnego Ratchet & Clank: Rift Apart. Zapewne dlatego, że to ostatnia premiera konwersji na PC, więc pewnie jest jeszcze za wcześnie na promocje. Na Steam taniej kupimy też Horizon, Sackboya, Returnal i chociażby Predator: Hunting Ground z niezliczoną ilością dodatków.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie