Oglądaj na żywo PlayStation Showcase 2023. Jakie nowe gry na PS5 zobaczysz?

PlayStation-Showcase-2023
Newsy PS4 PS5

Dzisiaj wielki pokaz nowych gier na PS5 oraz PlayStation VR2. Kto chce oglądać streaming na żywo z PlayStation Showcase 2023, dobrze trafił.

W końcu doczekaliśmy się dnia, kiedy to Sony da nam wgląd w nadchodzące nowości na PS5. Wieczorem rozpocznie się PlayStation Showcase 2023 i jak można się spodziewać, będzie wypełniony od dołu do góry nowymi zwiastunami oraz informacjami na temat oczekiwanych premier.

Tutaj obejrzysz PlayStation Showcase 2023 na żywo

Transmisja z wydarzenia rozpocznie się w środę 24 maja o godzinie 22:00 czasu polskiego. Jeśli zamierzasz dołączyć do oglądania, streaming rozpocznie się o wspomnianej godzinie w poniższym okienku:

Jakie gry zobaczymy? Oficjalnie nic nie wiadomo, lecz na Reddit pojawił się przeciek z listą tytułów, które Sony zamierza przedstawić. Zerknij na grafikę poniżej. Nawet jeśli to fake, z pewnością część produkcji i tak pojawi się podczas wydarzenia.

PlayStation-Showcase-2023
PlayStation Showcase 2023 – przeciek z listą gier.

Osobiście liczę na soczysty gameplay z Marvel’s Spider-Man 2. Możliwe, że w końcu poznamy datę premiery tytułu. Póki co wiadomo jedynie, że zagramy jesienią tego roku. Dobrze by było również obejrzeć coś związanego z multiplayerem do The Last of Us. Do tego Wolverine, Metal Gear Solid 3 Remake i więcej do szczęścia mi nie trzeba. Ze sprzętu liczę natomiast na potwierdzenie plotek odnośnie nowej konsolki PlayStation Q Lite. A Ty na co czekasz najbardziej? Daj znać w komentarzach!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie