PlayStation pokazuje, w co zagrać w tym tygodniu. Oto premiery na PS5 i PS4

PlayStation
Newsy PS4 PS5

Ekipa PlayStation Access opublikowała filmik z najnowszymi grami, które powinny nas zainteresować w tym tygodniu. Wyróżniono trzy tytuły.

Brytyjski oddział PlayStation przedstawił w samych superlatywach najważniejsze premiery gier, których doczekamy się na konsolach od Sony w tym tygodniu.

Na pierwszy rzut poszło Forspoken (PS5). Szumnie zapowiadany tytuł może i hitem nie jest, ale nie należy też do gier nieudanych. Może po prostu oczekiwania były zbyt wysokie. Wersja tytułu na PlayStation 5 musi się zadowolić średnią ocen 68/100 (według Metacritic). Źle nie jest, lecz czy takie oceny skuszą wielu, by wydać na tytuł 299 zł? Tyle kosztuje bowiem wersja pudełkowa.

Druga prezentowana gra to, można powiedzieć, sprzedażowy „pewniak”. Mowa o Dead Space Remake (PS5), czyli odnowionej wersji tytułu, który zachwycał nas klimatem jeszcze na PlayStation 3. Kto nie miał okazji poznać tej historii, teraz zrobi to w nowoczesnej oprawie. Na szczęście, remake jest wierny oryginałowi, co z kolei zadowoli sympatyków pierwowzoru. Premiera już jutro, 26 stycznia.

Na koniec lekkostrawna propozycja od Ubisoftu. To sieciowa i bardzo zwariowana gra Oddballers (PS5/PS4). Wystarczy zobaczyć na prezentację w poniższym filmiku, by przekonać się, że może to być niezła propozycja na imprezy przy konsoli. Tytuł zadebiutuje 27 stycznia.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie