Nowa grafika z Days Gone na PC i PlayStationna PC

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowości na PlayStation w drodze. Twórcy Days Gone i Astro’s Playroom mają ręce pełne roboty

PlayStation potwierdziło, że twórcy Days Gone i marki Astro pracują nad nowymi grami. Dwa utalentowane studia mają sporo pracy.

Start nowej generacji konsol otwiera twórcom gier wiele możliwości. Wiemy, że Sony szykuje masę nowych gier i właśnie otrzymaliśmy ostateczne potwierdzenie faktu, że dwa utalentowane zespoły pracujące pod skrzydłami Japończyków szykują nowe projekty.

Szef PS Studios, Hermen Hulst, potwierdził, że Bend Studio i Team Asobi tworzą nowe produkcje. W przypadku Bend (bez zaskoczenia) mowa o zupełnie nowej marce. Team Asobi z kolei jest rozbudowywane i rozwija bliżej nieokreślone IP. Być może mowa o wielkim powrocie robocika Astro, a może o czymś całkiem nowym.

Budujemy Team Asobi w Tokio, światowej klasy studio, które rozwija franczyzę dla wszystkich grup wiekowych z globalną atrakcyjnością. To taki kreatywny zespół.

Wiecie, że Bend Studio pracuje nad bardzo ekscytującym nowym IP, do którego podchodzą z wielką pasją. Opierają się na głębokim systemie otwartego świata, który stworzyli w Days Gone. Więc jestem naprawdę zadowolony z Bend Studio

– powiedział Hermen Hulst w wywiadzie

Co więcej, Hulst potwierdzał też już wcześniej, że studia PlayStation Studios przygotowują przynajmniej 25 gier. Zespoły pod banderą Sony mają sporo pracy. Pewne jest więc, że posiadacze PS5 nie będą mieli czasu na nudę w trakcie tej generacji. Pozostaje tylko czekać na konkretne zapowiedzi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się