Horizon Forbidden West od PlayStation - Aloy na plaży z bronią

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation opowie o Elden Ring, nowym Horizon i innych hitach. Szykujcie się na wydarzenie

PlayStation przygotowuje specjalną konferencję. Posłuchamy na niej o paru wielkich hitach i grach, które zmierzają lub już są obecne na konsolach Sony.

Wydarzenie „Play! Play! Play!” to kolejna edycja organizowanego przez japoński oddział Niebieskich eventu. Nie skupia się on na dużych pokazach nieogłoszonych gier, a na opowiadaniu o nadchodzących tytułach. Najnowsza konferencja odbędzie się 16 października o godzinie 13:00 czasu polskiego i potrwa godzinę. Obejrzymy ją na kanale YouTube należącym do PlayStation.

Jedną z gwiazd programu będzie Horizon Forbidden West. Goście skupią się na nowościach zmierzających do hitu Sony i opowiedzą trochę o rozgrywce. Zobaczymy też ponownie ujawniony wcześniej gameplay.

Drugim ważnym tytułem, o którym opowiedzą prowadzący będzie Elden Ring od From Software. Niestety, tutaj najpewniej obejdzie się bez większych nowości. Dyskusja na temat gry ma bazować na znanych już informacjach.

Na „Play! Play! Play!” ujrzymy też: Dragon Quest X: Rise of the Five Tribes Offline, Call of Duty: Vanguard, Earth Defense Force 6, Genshin Impact i parę innych. Jeśli nie znacie języka japońskiego lub nie interesuje Was dyskusja na temat nadchodzących gier, możecie wpaść na same pokazy rozgrywki. Wydarzenie nie potrwa długo, więc raczej obejdzie się bez przeciągania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się