PlayStation prezentuje największe premiery stycznia. Wśród nich tytuły ekskluzywne

Gry na PlayStation
Newsy PS4 PS5

W styczniu 2024 roku nie zabraknie świeżych premier na PlayStation. Posiadacze PS5 najpewniej i tak czekają na The Last of Us Part II Remastered, ale dostaną o wiele więcej.

W styczniu 2024 nie zabraknie premier nowych gier, a jedną z największych będzie z pewnością premiera nowego Tekkena, ósmej już części kultowej serii bijatyk. PlayStation postanowiło zebrać w jedno miejsce rozpiskę najciekawszych debiutów dla użytkowników PS4 lub PS5.

Zanim jednak do Tekkena dojdziemy, będziemy mogli zagrać w nowe Prince of Persia, które akurat niekoniecznie zadowoli wszystkich fanów serii, bo mowa o znacznie mniejszej pozycji. Na pełen tytuł AAA najwyraźniej musimy poczekać dłużej, mając głęboką nadzieję, że ten faktycznie powstaje. Posiadacze VR zagrają w Bulletstorma w wirtualnej rzeczywistości, a fani Yakuzy mogą zanurzyć się w świat Like a Dragon: Infinite Wealth.

Zdecydowanie największą premierą z myślą o użytkownikach PlayStation 5 będzie ulepszona i dostosowana do tej konsoli wersja The Last of Us Part II. Gra w edycji remastered ukaże się już 19 stycznia. Tytuł ma zaoferować zupełnie nowy tryb rozgrywki, a także wycięte etapy z oryginalnej wersji gry. Fani TLoU mogą więc zacierać ręce.

Największe premiery stycznia 2024 roku na PlayStation:

  • 18 stycznia – Bulletstorm VR
  • 18 stycznia – Prince of Persia: The Lost Crown
  • 19 stycznia – The Last of Us Part II Remastered
  • 26 stycznia – Like a Dragon: Infinite Wealth
  • 26 stycznia – Tekken 8

Warto dodać, że The Last of Us Part II Remastered to pełen tytuł ekskluzywny na PS5, ale pojawią się także konsolowe exclusive’y na tę platformę, jak choćby wspomniany Bulletstorm VR (PC i PS5) oraz Granblue Fantasy: Relink (PS4, PS5 i PC). Ten ostatni tytuł nie pojawił się w zestawieniu, ale Sony wspomina o nim na swoim blogu. Najpewniej dlatego, że premierę zaplanowano na 1 lutego.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie