PlayStation Days of Play 2023 zapowiedziane. Przygotujcie się na wielkie rabaty i tańszego PS Plusa

Days of Play 2024 wystartowało, oto najlepsze promocje | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS4 PS5

PlayStation Days of Play powracają oficjalnie w 2023 roku! To idealna okazja na oszczędności – zarówno dla nowych, jak i stałych graczy na PlayStation.

Wielka promocja PlayStation Days of Play 2023 ma rozpocząć się już 2 czerwca. Wydarzenie potrwa do 12 czerwca, także w praktyce będzie sporo czasu, aby odpowiednio się namyślić i zdecydować, które rabaty są najważniejsze i najbardziej opłacalne. Gdy tylko Sony wystartuje z promocją, z pewnością Wam w tym pomożemy. Wyglądajcie na naszej stronie najciekawszych ofert, rabatów i innych okazji do zaoszczędzenia.

Coroczne promocyjne wydarzenie to nie tylko rabaty na gry, ale też i sprzęt. W Polsce jednak nie ma opcji, aby zamawiać cokolwiek bezpośrednio za sprawą PlayStation Direct. Usługa ta w naszym kraju nie funkcjonuje, ale od czego są elektromarkety? Właśnie tam znajdziemy różne promocje. Spodziewajcie się przede wszystkim pudełkowych gier wideo, ale to z pewnością nie będzie wszystko. PlayStation, jak czytamy w oficjalnym ogłoszeniu, zadbało również o rabaty na PS Plus.

Subskrypcję w każdym możliwym wariancie (Essential, Extra i Premium) zdobędziemy z dodatkową, 25% obniżką. Tyczy się to zarówno stałych klientów, jak i tych, którzy Plusa obecnie nie posiadają. W przypadku obecnych klientów, będą oni mogli liczyć na rabat przy okazji przeniesienia się do wyższego poziomu usługi.

Oczywiście to nie koniec rabatów, bo cyfrowe edycje gier z przecenami kupimy również w PlayStation Store. Możemy dzięki temu liczyć na pozycje na PS4, PS5, a także dodatki i sprzęt peryferyjny do tych konsol. Spodziewam się przeceny PS VR2, ale szczerze mówiąc – nie mam pojęcia, czy to się wydarzy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie