Sony rozdaje sporo darmowej zawartości w styczniu. PS Plus nie jest potrzebny!

darmowa zawartość w styczniu dla posiadaczy PlayStation
Newsy PS4 PS5

Posiadacze konsol PlayStation mogą pobrać kilka darmowych niespodzianek z okazji Nowego Roku całkowicie za darmo. Nie trzeba mieć nawet aktywnej subskrypcji PS Plus.

Sony postanowiło zrobić graczom niespodziankę na początku roku. Wystarczy że zapiszecie się do usługi PlayStation Stars (lub już jesteście w niej zapisani), gdzie za granie otrzymujecie gwiazdki, a zgarniecie darmowe niespodzianki. Content za granie? Czemu nie! Jak wspomnieliśmy wcześniej, aktywna subskrypcja PS Plus nie jest potrzebna.

Co to jest PlayStation Stars? To program lojalnościowy, dzięki któremu za konkretne aktywności, zdobywa się darmowy content. Zwykle są to różnego rodzaju wirtualne przedmioty kolekcjonerskie, ale też za odpowiednią liczbę gwiazdek, możecie zyskać darmową grę lub doładowanie portfela PSN. 

Poniżej przedstawiamy szczegóły tego, co Sony przygotowało od stycznia. Warto jednak mieć na uwadze, że wiele akcji z zeszłego roku jest cały czas aktywnych. Oprócz poniższych nowości, na graczy czekają pełne wersje gier czy wspomniane doładowania!

1. Pudełko na kanapki w stylu retro (pierwsza edycja)

(Wyzwanie trwa do marca 2024 roku)

Aby zdobyć retro pudełko, trzeba zagrać w jedną z poniższych produkcji charakteryzującą się grafiką pikselową:

  • The Messenger [PS4]
  • Sea of Stars [PS5/PS4]
  • Enter the Gungeon [PS4]
  • Celeste [PS4]
  • Undertale [PS4]
  • Shovel Knight Treasure Trove [PS4]

2. Styczniowy balon | Klub Trudnych gier 2024

(Wyzwanie trwa do do końca lutego)

Jeśli chcesz zgarnąć styczniowy balon, musisz zdobyć trofeum „Pokonaj Gravelorda Nito” w grze Dark Soul Remastered

3. Prehistoryczny Robbit

(Wyzwanie trwa do końca stycznia)

To najprostsze wyzwanie w zestawieniu. Za zagranie w dowolną grę na PS4 lub PS5 w 2024 roku, otrzymasz od razu prehistorycznego Robbita.

Gotowi na styczniowe wyzwania? W aplikacji PlayStation możecie sprawdzić pozostałe akcje oraz te, dedykowane tylko dla was.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie