PlayStation 5 – youtuberzy przetestują konsolę już w przyszłym tygodniu

0 komentarzy

PlayStation 5 trafi w ręce wybranych japońskich youtuberów w przyszłym tygodniu. Twórcy będą mieli okazję przetestować konsolę i podzielić się swoimi wrażeniami z widzami.

Zamówienia przedpremierowe na nowe konsole Sony ruszyły pełną parą, a te wyprzedały się niemal błyskawicznie. Wielu graczy wstrzymuje się z zakupem do czasu pierwszych opinii o sprzęcie. Już niedługo będą oni mieli okazję zapoznać się z pierwszymi wrażeniami z użytkowania PlayStation 5.

Na japońskim blogu PlayStation zapowiedziano, że wybrani YouTuberzy z kraju kwitnącej wiśni otrzymają do testów nową generację konsol od Sony. Ich wrażenia ukażą się 4 października w formie filmów na wydarzeniu YouTube Gaming Week.

W akcji wezmą udział takie kanały jak HikakinGames, Pocky, SeikinTV, Brat brat i kilku innych twórców. Pełną listę kanałów znajdziecie tutaj, jednak Sony zaznacza, że planuje zaangażować więcej youtuberów w testy swojego nowego sprzętu.

Niedługo powinniśmy otrzymać więcej informacji o grach, które zostaną zaprezentowane. Przy okazji najpewniej zobaczymy pokaz interfejsu użytkownika PS5, o którym mówi się już od jakiegoś czasu.

PlayStation 5 pojawi się na polskim rynku 19 listopada, jednak na jej dostawy trochę poczekamy. Wszystkie niezbędne informacje o konsolach nowych generacji znajdziecie w tym artykule.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się