Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PlayStation 5 – youtuberzy przetestują konsolę już w przyszłym tygodniu

PlayStation 5 trafi w ręce wybranych japońskich youtuberów w przyszłym tygodniu. Twórcy będą mieli okazję przetestować konsolę i podzielić się swoimi wrażeniami z widzami.

Zamówienia przedpremierowe na nowe konsole Sony ruszyły pełną parą, a te wyprzedały się niemal błyskawicznie. Wielu graczy wstrzymuje się z zakupem do czasu pierwszych opinii o sprzęcie. Już niedługo będą oni mieli okazję zapoznać się z pierwszymi wrażeniami z użytkowania PlayStation 5.

Na japońskim blogu PlayStation zapowiedziano, że wybrani YouTuberzy z kraju kwitnącej wiśni otrzymają do testów nową generację konsol od Sony. Ich wrażenia ukażą się 4 października w formie filmów na wydarzeniu YouTube Gaming Week.

W akcji wezmą udział takie kanały jak HikakinGames, Pocky, SeikinTV, Brat brat i kilku innych twórców. Pełną listę kanałów znajdziecie tutaj, jednak Sony zaznacza, że planuje zaangażować więcej youtuberów w testy swojego nowego sprzętu.

Niedługo powinniśmy otrzymać więcej informacji o grach, które zostaną zaprezentowane. Przy okazji najpewniej zobaczymy pokaz interfejsu użytkownika PS5, o którym mówi się już od jakiegoś czasu.

PlayStation 5 pojawi się na polskim rynku 19 listopada, jednak na jej dostawy trochę poczekamy. Wszystkie niezbędne informacje o konsolach nowych generacji znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się