Oto jedne z najlepszych gier RPG na PlayStation 5. Sześć produkcji, które trzeba znać

Elden Ring - grafika
Newsy

Jeśli lubicie rozbudowane gry RPG, to mamy coś dla Was. Warto zerknąć na te 6 produkcji na PlayStation 5.

Zaczniemy od Elden Ring, gry która jest najlepiej ocenianą produkcją na PlayStation 5. Rozbudowany świat, wciągające pojedynki i przede wszystkim… poziom trudności. To nie jest gra dla każdego, ale widok postaci, która pokonuje coraz to trudniejsze stwory, daje sporo satysfakcji. Nie można też zapomnieć o klimatycznym świecie i walkach z bossami, które są niezwykle efektowne.

Kolejna gra to klasyk wśród RPG i polska duma. Mowa o Wiedźminie 3: Dziki Gon. Tej gry nie mogło zabraknąć w zestawieniu. Jeszcze w tym roku ukaże się aktualizacja do Wiedźmina 3 dedykowana PlayStation 5, więc tym bardziej warto sięgnąć po ten tytuł.

Elden Ring mamy odhaczone, ale ta gra by nie powstała, gdyby nie klasyk, czyli Demon’s Souls. Remake pierwszej części gry może stanowić świetny początek przygody z tak zwanymi grami „souls like”. Polecamy!

Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę

A co powiecie na grę, którą bardziej się czyta niż przechodzi? Przedstawiamy Disco Elysium, niedawne odkrycie wśród graczy. Mnogość tekstu, świetna i miejscami zakręcona fabuła oraz przede wszystkim dialogi sprawiają, że wciąga niczym wir. Do tego niemal każda Wasza odpowiedź, generuje inną ścieżkę fabularną i drogę do celu.

Na naszej liście nie mogło zabraknąć Diablo III. Wiemy, że niedawno wydane Diablo Immortal to nowsza produkcja, ale sprawdza się przede wszystkim na smartfonach. Tutaj celujemy w klasykę. Jak już raz odwiedzicie Tristram, nie będziecie chcieli z niego wyjść, chyba że zmuszą Was do opuszczenia bestie.

Co jeszcze? Na koniec zostawiamy trylogię Mass Effect – nieco odświeżoną wersję na konsole obecnej generacji. W zasadzie trudno jest znaleźć lepszą grę RPG w świecie science-fiction, więc jeśli tylko odpowiadają Wam takie klimaty, to jest to zdecydowanie dobry wybór.

Sprawdź cenęSprawdź cenęSprawdź cenę

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie