Zauważono nowe oficjalne zestawy PlayStation 5. Premiera w lutym, zawartość bardzo trafiona

Sony ma nowy pomysł na to, jak zrewolucjonizować gaming
Newsy PS5

W jednym z zagranicznych sklepów pojawiły się nowe oficjalne bundle PlayStation 5. Tym razem w pakiecie nie dostajemy gier, a coś o wiele bardziej „uniwersalnego”.

Przeglądając media społecznościowe natknąłem się na tweeta, który od razu mnie zainteresował. Pewien analityk rynku gamingowego zauważył, że na stronie sklepu EBGames pojawiły się dwa nowe zestawy PlayStation 5.

PlayStation 5 w zestawie z dwoma padami

Co ciekawe, bundle nie zawierają gier, lecz po prostu dwa kontrolery DualSense. Uważam, że to o wiele lepsze rozwiązanie niż dokładanie do pudełka tytułu, który nie każdemu może się spodobać. Drugi pad i tak jest zazwyczaj pierwszym dodatkowym zakupem świeżego posiadacza PS5, więc taki bundle może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Na stronie sklepu widnieje data premiery zestawów – 3 luty 2023. Bundle mają pojawić się zarówno z konsolami Digital, jak i z czytnikami płyt Blu-Ray. Numery modeli to CFI-1216A i CFI-1216B, oba z chipami 6 nm (są już używane w obecnych na rynku modelach).

Jestem ciekaw, czy i kiedy zobaczymy takie bundle w Polsce. Kto byłby chętny na zakup?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie