Jako Polak, czuję się zawiedziony, a inni kupią sobie taki nowy oficjalny zestaw PlayStation 5

Konsola PlayStation 5 z kontrolerem DualSense w odbiciu czerwonego światła.
Newsy PS5

Sony rozpoczyna przedsprzedaż nowego zestawu PlayStation 5. To kolejne oficjalne bundle, specjalnie dla fanów strzelania, ale… nie z Polski.

Przepraszamy, ten serwis nie jest dostępny w Twoim regionie – taki komunikat zobaczysz, próbując zalogować się do sklepu PlayStation Direct, w którym pojawił się oficjalny zestaw PlayStation 5 z Call Of Duty: Modern Warfare 2. Przykro, że sklep nadal nie jest dostępny w Polsce.

Nowy zestaw PS5 z CoD kosztuje 559,99$

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda opisywany zestaw. Zawiera on konsolę PlayStation 5 z czytnikiem płyt Blu-Ray, preinstalowaną grę Astro’s Playroom oraz kod Call Of Duty: Modern Warfare 2 – Cross-Gen. Oznacza to, że jest on do wykorzystania zarówno na PlayStation 5, jak i na PS4. Nabywcy otrzymują również Pakiet Ostatecznego Sądu, Pakiet Operatora Khaled Al-Asad i Pakiet Operatora Oni. Premiera zestawu już 28 października.

PS5 Call Of Duty: Modern Warfare 2 bundle

Zestaw można zamówić wyłącznie w sklepie PlayStation Direct. W listopadzie zeszłego roku otworzono go również w kilku państwach Europy, lecz niestety, w naszym kraju nadal jest niedostępny.

Skoro o oficjalnych zestawach mowa, to na szczęście nie wszystko nas omija. Wczoraj w elektromarketach pojawił się bundle z FIFA 23 i kto chętny na zakupy, może już teraz składać zamówienie. O dostępnych zestawach informowaliśmy tutaj.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie